קניית דירות מקבלן באזור השרון

כשאתם קונים דירה מקבלן אתם יודעים בדיוק מה מקבלים כנגד העסקה, ללא הסתרת פרטים וללא הפתעות בדרך. יוזמות ממשלתיות בתחום הדיור נעשו בעת האחרונה, והדיירים שהיו בטוחים כי הם מוזילים לעצמם את מחירי הדיור גילו שהפתגם הערבי החכם "הזול יקר והיקר זול" מתממש לנגד עיניהם. אם הפקידים בפרויקט הבטיחו להם דירה X במחיר זול Z כלשהו, אשר שולם, הם גילו שדירה X היא הרבה פחות יוקרתית ממה שהם סברו, או בכלל קיבלו את המפתחות בזמן שהובטח להם. נכון, דירה מקבלן אינה כפופה ליוזמות ממשלתיות, אבל לקוח שיסכים להן יידע בדיוק מה הוא יקבל, כולל תאריך כניסה לדירה ותחילת מגורים.

למי מתאימה דירה מקבלן?

דירה מקבלן מתאימה לדיירי דירה ראשונה וגם למשפרי דיור. היא מתאימה למי שמעוניין להחליף טוטלית את סביבת המגורים שלו או למי שמעוניים להישאר בה ולהשתמש בדירה בשרון בשביל להשקיע ולמצוא שוכרים. באזורים בהם אנו משווקים את הדירות בשרון, כמו למשל רעננה, קל מאד למצוא שוכרים בשל הררבה העצומה למוסדות הלימוד המובילים אוניברסיטת תל אביב והמרכז הבינתחומי בהרצליה. סיבה נוספת היא הקרבה למקומות עבודה. המשכירים יגלו שהשוכרים שלהם הם עובדי הייטק ותעשייה מפארק אתגרים, ועובדי הקניונים "רננים" רעננה ו- "שבעת הכוכבים"/"ארנה" בהרצליה. במילים אחרות, כאשר יש לכם נכס ברעננה, יש לכם הרבה יותר מקהל יעד אחד שיכול להיות הלקוח שלכם.

כיצד מומלץ לבחור דירה מקבלן?

אנו ממליצים לבצע את הבחירה בהתאם להעדפותיכם בתחום המגורים: קומה שהייתם רוצים לגור בה, עם או בלי נןף, עם או בלי חדרים גדולים, וכד'. ברם, אם הדירה משמשת להשקעה, המחשבה צריכה להיות שונה. במקרה כזה, אתם צריכים להתייחס לדירה לא כמו דירה שלכם, אלא כמו דירה של מישהו אחר, ולהיכנס לנעליו. אז, תצטרכו לחשוב מה הוא היה עושה ואיזו החלטה הוא היה מקבל אם הוא היה מחפש דירה. לדוגמה, האם סטודנט שמקבל שיעורי בית ויש לו מחויבויות בפרויקטים חשובים מחוץ למוסד בו הוא לומד היה לוקח דירה בקומה 7 בלי מעלית, או אפילו עם מעלית בתוספת של 300 ש"ח ממוצעים לוועד הבית? סביר שלא. לכן, אם האסטרטגיה היא סטודנטים – אלה צריכות להיות דירות בקומה 1-3 לכל היותר. האם עולים חדשים ועשירים היו מעוניינים בדירה בקומה 1-3? לא. להם יותר חשוב הנוף והקלאס של הדירה, מה שאומר שמתאים להם יותר פתרון מגורים בפרויקט Me – ויצמן רעננה בקומות הגבוהות.

קניית דירות מקבלן באזור השרון

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s