קרקעות חקלאיות

קרקעות חקלאיות המועדות להפשרה מוצאות עכשיו במחיר חסר תקדים. מדוע כדאי לרכוש את הקרקעות עכשיו ולא להמתין להודעת הממשלה על הפשרה? מדוע רכישה עכשווית של הקרקע תאפשר לכם הכנסה שנייה ואפילו רווחים שמנים במיוחד שלא ציפיתם להם בעבר? כאן נסביר לכם מהי המשמעות של קרקע מופשרת, ומהו הפוטנציאל הכלוא באיזורים כמו קרקעות חקלאיות שיש למעטים מידע מוקדם על הפשרתן.

המשמעות של קרקע מופשרת

קרקע מופשרת, ורק היא, היא קרקע שניתן לבנות עליה. קרקע לא מופשרת, המיועדת לחקלאות ניתנת לגידולים חקלאיים בלבד, ללא בנייה, ועל כן תהיה שווה פחות. אולם בנדל"ן ישנו פרדוקס היגררות אשר ידוע לכולנו. במידה וחברים הידועים כחזקים באוכלוסייה ובעלי השפעה בשכונה בה אתם גרים מדברים על קרקע שווה באיזור מסוים, סימן שהיא הופשרה שכן ללא ההפשרה אותם חברים לא היו יודעים שניתן לקנות שם לצורכי בנייה. מרגע זה ואילך המחירים מאמירים. אתם, לעומת זאת, תדעו לפני אותם אנשים חזקים על הקרקע ובכך אתם – ורק אתם תהפכו לחזקים כלכלית באזורכם, כי תשקיעו כסף עכשיו על מנת שכאשר תתפתח היגררות על קניית השטח באזור כתוצאה מההפשרה – אתם כבר תהיו בו בעלי הבית ותיהנו מאזור יוקרתי ומבוקש.

מדוע כדאי לרכוש לפני ההפשרה ובעצה שלנו?

משום שלנו יש את המידע שהקרקע תופשר, וניתן לאמת את המידע הזה בשלל ערוצי מדיה הקשורים לממשלה ולראשות המקומית שבקרבת עתודות הקרקע. אנחנו חולקים את המידע הזה אתכם, וכאשר תתבצע ההפשרה בפועל על ידי משרדי הממשלה – אתם כבר תהיו עם קרקע מוכנה. נכון, במרווח הזמן הקצר שבין הקנייה להפשרה לא תוכלו לבנות, וזו תהיה קרקע חקלאית בלבד, אבל בעוד אשר אתם שילמתם מחיר של קרקע חקלאית – החברים שלכם ישלמו מחיר יקר על קרקע מיועדת לבנייה ולכן אתם תצאו מהעסקה הזו כשידכם על העליונה.

אופני רכישת זכות לדירה בקרקע חקלאית מופשרת

  1. קבוצת רכישה – רוכשים שטח לבנייה רוויה ונהנים מזכויות (מדירה) בבניין שיוקם שם.
  2. קרקע חקלאית מופשרת – רוכשים יחדיו קרקעות חקלאיות שיופשרו בקרוב לצורך בנייה צמודת קרקע או רוויה.

יצויין כי ישנם אופנים נוספים כמו עסקת קומבינציה בין בעלי הקרקע לקבלן, או אופציה – במסגרתה הרוכש משלם סכום חלקי ובמהלך החוב שלו מפתח את האיזור המופשר על מנת להגדיל את שוויו ובכך – הופך את החוב שצבר לרווח המגולם בשווי החדש של האיזור בניכוי החוב.

קרקעות חקלאיות

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s